Najskuteczniejsze technologie modelowania sylwetki

Co charakteryzuje falę uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest falą akustyczną skierowaną na obszary tkanek budzące przewlekłe dolegliwości bólowe. Terapia przyśpiesza proces zdrowienia poprzez stymulację metabolizmu i wzrost cyrkulacji krwi. Wzrost produkcji kolagenu, rozpuszczanie zwapniałych fibroblastów i zmniejszenie napięcia mięśniowego to tylko niektóre efekty, jakimi charakteryzuje się fala uderzeniowa. Urządzenia stosowane przez Attre.eu to wysokiej jakości aparatury wyposażone w głowice emitujące falę uderzeniową. Zabiegi są bezbolesne, dlatego idealnie sprawdzą się dla osób borykających się z nawracającymi dolegliwościami oraz walczących z cellulitem.

Zastosowanie fali uderzeniowej w Attre.eu

Fala uderzeniowa jest najskuteczniejszą formą modelowania sylwetki, dlatego zyskała zaufanie konsumentów. Oferujemy zabiegi w zakresie ortopedii, dermatologii, fizjoterapii, a także medycyny estetycznej. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta i skuteczność przeprowadzania zabiegów. Zastosowanie fali uderzeniowej przyśpiesza regenerację tkanek, dlatego profesjonalne usługi zyskują szerokie zastosowanie. Attre.eu oferuje sprzęt o skuteczności dostosowanej do rodzaju schorzenia. Aparatura poprawia ukrwienie i przyśpiesza regenerację tkanek najbardziej opornych na działanie produktów leczniczych.

Fala uderzeniowa – alternatywa dla operacji chirurgicznej

Terapia falą uderzeniową to jedna z nowoczesnych technik medycyny współczesnej. Metoda leczenia wykazuje 70% skuteczności u chorych, którzy poddani byli leczeniu zachowawczemu. Istotną zaletą jest wyzwalanie impulsów, które tłumią sygnały bólowe. Technika wykorzystywana jest w leczeniu kontuzji sportowców, stanów pourazowych, a w wielu przypadkach staje się alternatywą dla operacji chirurgicznej. Wysokiej klasy sprzęt pozwala wykorzystywać potencjał, jakim cieszy się fala uderzeniowa. Urządzenia posiadają wiele zalet, ale największą z nich jest możliwość przeprowadzenia zabiegu w różnych warstwach skóry oraz tkanek. Oferujemy wielofunkcyjne aparatury sprawdzające się nawet w najbardziej uciążliwych bólach.

Fala uderzeniowa formą walki z cellulitem

Dzięki różnym falom impulsów prądy przyśpieszają działanie między skórą a mięśniami głębokimi. Attre.eu oferuje urządzenia przeznaczone do redukcji tkanek tłuszczowych. Zabieg modelowania sylwetki trwa kilkanaście minut i zapewnia niesamowite efekty. Działa liftingująco, pobudzająco, a przy tym stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny – składników odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Fala uderzeniowa przyśpiesza spalanie tłuszczu, poprzez skurcze mięśni. Daje efekt wysmuklenia i pobudza naskórek do regeneracji substancjami odżywczymi zawartymi w tkankach.