Nowy Samsung Galaxy S22 Ultra – co oferuje?

Niedawno został zaprezentowany nowy Samsung Galaxy z najwyższej serii marki, czyli S. Ten smartfon prezentuje się naprawdę nieźle, zwłaszcza jeśli ktoś szuka dobrego telefonu do robienia zdjęć i filmów. Nowy Samsung S22 Ultra z całą pewnością docenią także przedsiębiorcy i osoby, dla których telefon jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

Nowy Samsung Galaxy S22 Ultra cechuje się między innymi bardzo dobrym aparatem i to od jego parametrów zaczniemy. W tym modelu zrezygnowano z umieszczania obiektywów aparatów na specjalnej wyspie. Najprawdopodobniej jest to związane z tym, że trudno byłoby zmieścić na niej pięć obiektywów, a dokładnie tyle tylnych szkieł aparatu oferuje nam nowy Samsung.

Taka ilość obiektywów przekłada się właściwie na każdy aspekt fotografii wykonywanych za pomocą S22 Ultra, między innymi na potężny zoom optyczny 10x. Wrażenie robi także specjalny tryb do robienia zdjęć w słabym oświetleniu, który jest w stanie uchwycić wyraźnie każdy moment, nawet gdy w okolicy zgaśnie większość świateł. Warto wspomnieć o kręceniu filmów przy użyciu tego smartfona – jest on w stanie wykonać film w rozdzielczości 8K i 24 klatkach na sekundę. Te wszystkie cechy sprawiają, że nowy Samsung to smartfon z dobrym aparatem i z całą pewnością jego funkcjonalność docenią amatorzy fotografii i szukania wyjątkowych ujęć.

Telefon z rysikiem? Samsung S22 Ultra!

Wspominaliśmy we wstępie, że nowy Samsung to także świetne narzędzie dla osób, które sporo codziennych obowiązków wykonuje z poziomu smartfona. Jest to możliwe dzięki temu, że w S22 Ultra znajdziemy specjalny rysik SPen, który jest w stanie znacznie ułatwić różne zadania w pracy.

Przykładowo telefon z rysikiem to wspaniałe narzędzie dla tych z nas, którzy lubią wykonywać klasyczne, odręczne notatki. S22 pozwala robić to bez użycia papieru – telefon nie ma żadnego problemu z odczytywaniem odręcznego pisma i przekształcaniem je na pismo elektroniczne. Ta cecha sprawia, że za pomocą telefonu możemy wykonywać tradycyjne notatki i później bezproblemowo przesyłać je za pomocą wiadomości SMS lub komunikatorów internetowych.

Niezależnie od tego, do czego potrzebny jest nam smartfon, jedno jest pewne – nowy Samsung to bardzo wydajne urządzenie, które nada się zarówno do robienia zdjęć, codziennej pracy czy nawet montażu filmów. To świetne narzędzie dla każdej osoby z branży kreatywnej, ale nie tylko. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego telefonu, który poradzi sobie zarówno z obowiązkami jak i dostarczeniem Ci rozrywki – możesz sprawdzić nowego Samsunga S22 Ultra.