W co się ubrać jesienią? Propozycje dla pań i panów

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Mimo że przyzwyczailiśmy się do naszych sandałów i szortów, to czas założyć coś cieplejszego. Pora więc rozejrzeć się za ciepłym płaszczu i wysokich butach.

A jeżeli jesień działa na Ciebie wyjątkowo motywacyjnie i lubisz wybierać się na jesienne wycieczki, dowiedz się, jak skompletować plecak na taką okazję.

Płaszcz dla pana i pani

Płaszcz to część garderoby, która pasuje zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Oczywiście różnie się one między sobą krojem i często wzorem. Wszystkie znane sklepy ubraniowe co roku prezentują swoją jesienną kolekcję, gdzie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Płaszcz jednak lepiej kupować poza sezonem. Wtedy możemy liczyć na najlepsze przeceny.

Niestety, bardzo często przypominamy sobie o tym, gdy już za późno. Za oknem pojawia się jesień, a my sobie uświadamiamy, że brakuje nam ubrań. Zawsze możemy wtedy szukać szczęścia w second-handach, gdzie często można znaleźć stylowe ubrania w przystępnych cenach.

W bardziej suche dni zamiast płaszcza można założyć kurtkę jeansową lub zamszową. Obie są bardzo stylowe, zwłaszcza jeśli wiemy, jak je łączyć. Musimy mieć jednak na uwadze, że jeśli wybierzemy zamsz, to możemy mieć problemy z jego czyszczeniem. Nie jest to najłatwiejszy materiał, jeśli chodzi o zachowanie czystości.